עזרי ייצוב

שירותי חילוץ והצלה, צוותי תגובה, לוחמי אש וצוותי חירום מתמודדים עם מצבים שונים ומגוונים בשטח והציוד העומד לרשותם חייב להיות וורסטילי ותואם למגוון סיטואציות. במצב חירום, באזור מוכה אסון, זירת תאונה או שריפה – בכל מצב בו רכב, הריסות, חלקי מיכון גדולים (למשל במפעל, אזור תעשייה וכדומה) מונחים באופן בלתי יציב, זקוקים לייצוב כדי להגיע לנפגעים, לשמור על בטיחות צוות החילוץ או שלמות הזירה והציוד נדרשים עזרי ייצוב. Profix max מבית חברת Resqtec היא מערכת ייצוב המיועדת למטרה זו בדיוק.

 גאהט גאה לייצג בישראל את חברת Resqtec ההולנדית – מפתחת, יצרנית ומשווקת של מוצרי חילוץ והצלה מהמתקדמים בעולם. החברה מפתחת מוצרים ייחודיים לשימוש במצבי חירום הדורשים הצלה, פינוי הריסות, חילוץ נפגעים, באסונות טבע ואזורי מלחמה ותחת תנאי שטח קשים. כל המוצרים של החברה מפותחים מתוך מחשבה על קלות שימוש, בטיחות מקסימלית לצוותי ההצלה, יעילות בשימוש, יציבות עמידות. מוצרי החברה מיוצרים תחת פיקוח קפדני ביותר ותואמים לתקינה בינלאומית וישראלית: IATA, AIRBUS, BOING, EN-13713 EN-13204 ,NFPA ,EWO ,ARC , NATEL, NATO ומאושרים מערכת איכות ISO: 9001:200.

Profix max – מפרט טכני

  • מתאים לשימוש בייצוב רכבים עד 15 טון
  • מקדם בטיחות של 1:4
  • ניתן להפעלה ידנית, פנאומטית
  • הערכה כוללת לא רק את ה-Profix max עצמו אלא גם שתי רצועות ייצוב ותיק נשיאה להעברה קלה ואחסון.
  • קל משקל וקל לשימוש

עזרי ייצוב מתקדמים מבית חברת Resqtec  ההולנדית

אנו בגאהט מאמינים ביצירת שיתופים פעולה ארוכי טווח עם החברות המובילות בתחום חילוץ וההצלה וכיבוי האש על מנת להביא ללקוחותינו את הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר. כל המוצרים הנרכשים בגאהט מגיעים עם אחריות מלאה לשנה, הדרכה בשימוש ושירות תחזוקה. אנו מספקים מוצרי חילוץ והצלה לכמה מן הגופים הגדולים במשק הישראלי כולל שירותי הכבאות ומשרד הביטחון על שלוחותיו. גאהט מתמחה בהתאמה של הציוד הנכון לצוות הנכון – אנו מלווים את תהליך הרכישה משלב הייעוץ והתכנון ועד לשימוש בשטח. שיתוף הפעולה ארוך השנים שלנו עם Resqtec מאפשר לנו לספק את מוצרי החברה במחירים חסרי תחרות ובזמן קצר.