דוחפי ויונקי עשן

שריפה הפורצת במקום סגור מהווה סכנה חמורה לרכוש אך יותר מכך –  לשלומם של האנשים העובדים או חיים במבנה. למרות החשש המוצדק מן האש המשתוללת, מרבית הפגיעות הן דווקא מן העשן. שאיפת עשן היא סכנה ממשית לכל מי שנמצא בקרבת הדליקה כולל צוותי החירום וההצלה. הסכנה מודגשת יותר כאשר מדובר על מבנים תעשייתיים, מחסנים, מבני מגורים ומסחר ללא מערכות מתקדמות ליניקת עשן הפועלות אוטומטית בזמן שריפה. במבנים אלו, שריפה עלולה לכלות חומרים נדיפים, חומרים מסוכנים, דלקים וחומר בעירה רב ומגוון וליצור עשן כבד, רעיל וסמיך המקשה הן על יציאה מן המבנה והן על פעולות החילוץ.

הפתרון לנידוף עשן – דוחפני ויונקי עשן ניידים

עבור צוותי חילוץ והצלה הנקראים למבנה בו פרצה שריפה, השתלטות על העשן חשובה לא פחות מאשר על האש עצמה. חברת RESQTEC מפתחת ומייצרת דוחפני ויונקי עשן ניידים בדיוק למטרה זו – פיזור וניטוב עשן הרחק מנפגעים ומצוותי ההצלה. כל המוצרים של החברה מיוצרים על פי סטנדרטים אירופאיים מחמירים ביותר, עומדים בכל הבדיקות הקפדניות בתעשייה ומחזיקים באישורים בינלאומיים רלוונטים. גאהט מייבאת ומשווקת דוחפני ויונקי עשן ניידים לשימוש צוותי חירום והצלה המתאימים הן לתקנים בינלאומיים והן ישראליים ומתאימים לשימוש במגוון תרחישי דליקה.

דוחפי ויונקי עשן – מפרט טכני

  • אפשרות למנוע הונדה חזק ושקט במיוחד
  • מהירות סיבוב של 2400 עד 3500 rpm
  • משקל קל במיוחד, עד 34 קילוגרמים סך הכל
  • בדגמים מודולריים 5 פוזיציות הטיה אפשריות
  • דגמים מיוחדים לשימוש תחת תנאים מסוכנים
  • אפשרות למנוע חבוי לחלוטין עם הגנה מפני התלקחות ופיצוץ
  • גם מופעלי סוללה

גאהט מציעה דוחפני ויונקי עשן מתקדמים מבית חברת RESQTEC ההולנדית

אנו בגאהט מייצגים בגאווה את מוצרי חברת RESQTEC ההולנדית, יצרנית מוצרי חילוץ והצלה מן המתקדמים בעולם. אנו מייבאים ומשווקים מגוון רחב של מוצרים בהתאמה אישית לצרכי כל צוות חילוץ והצלה. בגאהט אנו נשמח לתת מניסיוננו רב השנים בתחום כיבוי האש וההצלה לבחירת דוחפני ויונקי עשן הנכונים עבור מערך החילוץ וההצלה של כל לקוח. אנו מספקים הדרכה ואחריות מלאה לשנה על כל מוצר הנרכש דרכנו.