כריות הרמה עגולות

חילוץ והצלה של נפגעים בתאונות, באזורים מוכי אסון, בשדות תעופה, מפעלים, בעקבות פגעי טבע ומזג אוויר, באזורים עירוניים וכפריים – כולם דורשים ציוד מודולרי, גמיש ומתקדם כדי למקסם את יכולת התגובה והחילוץ של צוותי הצלה מקצועיים. אחת מדרישות הבסיס של כל צוות חילוץ והצלה היא היכולת לחלץ בני אדם וציוד מהריסות, להרים משקלים כבדים כדי להגיע לאדם לכוד ולקבל גישה לאזורים בהם נדרשות פעולות חילוץ מדויקות. בדיוק לצורך זה פותחו כריות הרמה עגולות ייחודיות מבית חברת RESQTEC ההולנדית. הכריות מאפשרות להרים משקלים כבדים של עשרות טון לגובה מקסימלי של עד כ-2 מטרים ביציבות גבוהה במיוחד, מהירות ותוך שמירה על בטיחות המחולץ וצוות ההצלה.

כריות הרמה עגולות – מפרט טכני

העיצוב הייחודי של הכריות בצורה עגולה הוא הכוח המניע מאחורי התכונות והיכולות הרבות שלה. קיבולת העומס ומרכז הייצוב ,הופכים את מגבלות הרמת הכריות לחוזק וקלות השימוש.

 

8NT4NT2NT
12 בר12 בר12 ברלחץ עבודה מקסימלי
156 טון70 טון26 טוןכושר הרמה מקסימלי
14 טון9.5 טון6.2 טוןכושר הרמה בגובה מקסימלי
665 מ"מ440 מ"מ275 מ"ממקסימום גובה הרמה
10 מ"מ10 מ"מ10 מ"מעובי הכרית במצב התחלתי
4550 ליטר1287 ליטר286 ליטרקיבולת אוויר מקסימלית
38 ק"ג15.5 ק"ג6.5 ק"גמשקל תפעולי
20- עד 65+20- עד 65+20- עד 65+טווח טמפרטורות לעבודה
פי 4פי 4פי 4מקדם בטיחות
  • אפשרות לחיבור קשיח של עד 3 כריות בו זמנית ועד לגובה מקסימלי של כ-2 מטרים
  • עם הכרית העגולה יכולת ההרמה הינה כ-פי 10 יותר מכרית מקבילה מרובעת באותה קטגוריה
  • כרית עגולה אחת מחליפה כ-4 כריות מרובעות על מנת להגיע לאותה עבודה
  • הרמת האובייקט תוך תנועה קשתית המאפשר ביטחון לאנשי החילוץ
  • בשילוב של פלטת כוח מיוחדת אפשר לעבוד בכל מצב קרקע ושטח

כריות הרמה עגולות בטכנולוגיה מתקדמת

כריות ההרמה העגולות של RESQTEC הן פיתוח טכנולוגי מתקדם המאפשר שימוש מודולרי במספר כריות בו זמנית. ניתן לחבר כריות האחת לשניה מבלי להתפשר על יכולת הרמה או יציבות הכריות. לכריות ליבת מתכת המחברת בין כרית לכרית ויוצרת מרכז נשיאת כובד חזק אך גמיש (הזווית של הכריות אינה משנה את חוזקן ויכולת ההרמה שלהן). בנוסף, לכריות מחזק נשיאת משקל בטכנולוגיה חדשנית שהופך נשיאת משקלים כבדים לגובה מקסימלי לאפשרי ופשוט. שלא כמו כריות הרמה אחרות, הטכנולוגיה הנ"ל מאפשרת להרים גם חפצים קטנים. מספיק משטח מגע של 10% בין החפץ המורם לבין הכרית כדי להגיע ליכולת הרמה של 100 אחוזים.

כריות ההרמה העגולות של RESQTEC הן דקות וקלות משקל במיוחד עובדה המאפשרת לצוותי חילוץ והצלה לנייד אותן ממקום למקום ללא צורך בציוד נשיאה כבד, בקלות ובמהירות לתגובה זריזה בעתות חירום. השימוש בכרית פשוט ואינו מחייב ציוד מורכב, הדרכה ארוכה ויכולות טכניות ספציפיות.

גאהט משווקת את כריות ההרמה העגולות האיכותיות ביותר בשוק מוצרי החילוץ וההצלה

אנו בגאהט מאמינים בכל מוצר ומוצר המשווק על ידנו ומספקים הדרכה, אחריות מלאה ושירות מא' ועד ת' לכל רכישה. שיתוף הפעולה שלנו עם חברת RESQTEC בתחום ציוד החילוץ וההצלה שואף להביא ללקוחותינו את הציוד האיכותי והמתקדם ביותר בנמצא.