ממננים

במפעלים, שטחים תפעוליים, אזורים בהם ישנו חשש לשריפות דלקים, שריפות מורכבות המערבות חומרים שונים ושריפות באזורי תעשייה –  מערכת ספרינקלים פשוטה אינה מספיקה. מים לבדם לא יוכלו לכבות שריפה שמקורה בנוזלים דליקים, בחומרים כימיים מורכבים או שריפה שהדלק שלה רב, יבש במיוחד ועשוי ללבות אש חמה מאוד במהירות רבה. החשש המוצדק במקרים אלו הוא נזק כבד לרכוש וסכנה לחיי אדם. הפתרון הטוב ביותר הוא לא להסתמך על מים לבדם לכיבוי דליקה אלא שילוב של מערכות כיבוי בקצף המיועדות למטרה זו בדיוק – השתלטות מיידית על שריפה שמקורה בחומרים תעשייתיים.

גאהט מייבאת ומשווקת מערכות כיבוי בקצף מבית חברת KCA האיטלקית. אנו מציעים מערכות שלמות על כל חלקיהן וחלקי מערכות המותאמים לצרכי כל לקוח וכל פרויקט. מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, מיוצרים בהתאמה לתקינה בינלאומית וישראלית וניתנים לשימוש מותאם במגוון גדול של מערכות. אחד מן המוצרים שאנו מציעים הם ממננים הממננים את אחוז תרכיז הקצף במים למערכת הכיבוי האוטומטי – מערכת המתזים או תותחי המים..

ממננים – מפרט טכני

  • למכלי קצף, ונטוריים, מאוזנים, מאושרים UL/FM
  • ממנן Proportioner טווח קבוע, מאושרים UL/FM
  • ממנן Proportioner טווח רחב, מאושרים UL/FM
  • ממנן in Line inductor ליניקה עצמית

בהתאם לדגם הנבחר, ניתן לקבל ממננים העשויים מברונזה, ניקל אלומיניום ברונזה או פלדת אל חלד. כמו כן, אנו מציעים ממננים התואמים לשימוש עם מים מלוחים. כל הממננים מיוצרים תחת תנאי ייצור קפדניים, עומדים במבחנים המקובלים בתעשייה ומחזיקים בתעודות בהתאם לתקנים בנלאומיים מקובלים.

גאהט מציעה ייעוץ מלא לבחירת ממננים מתאימים לכל פרויקט

הצוות המקצועי של גאהט ישמח לעזור לכל לקוח להתאים את הציוד הנכון עבור הפרויקט הספציפי שלו. אנו משווקים את מוצרי KCA האיטלקית מזה שנים רבות תוך שימת דגש על איכות, זמני אספקה קצרים והתאמה אידאלית של כל חלק לדרישות הפרויקט, תקינה רלוונטית, תקציב ואיכות נדרשת. אנו מציעים אחריות מלאה על כל מוצר, התקנה פשוטה ויעילה, הדרכה בשימוש וכמובן שירות מקצועי ומהיר.