אביזרי קצה

שריפה מטבעה אינה צפויה, אש יכולה להתפשט במהרה ולהוות סכנה לחיי אדם, רכוש ולסביבה. עובדה זו נוכחת במיוחד בעולם התעשייה, הקמעונאות והמסחר בו נעשה שימוש בחומרים דליקים, בו חומרים מועדי בעירה מאוחסנים יחד בכמויות גדולות (מחסנים למשל) וישנה חשיבות מכרעת לעמידה בתקנות כיבוי האש.

מערכות כיבוי אש מבוססות קצף חיוניות למניעת התפשטות דליקות בתעשייה, מפעלים, מחסנים ואזורים בהם חשש לשריפות מעורבות (חומר יבש ודלקים יחד, כימיקלים נדיפים וחומרי בעירה יבשים וכד'). מערכות ספרינקלרים ומים אינן מספיקות לכיבוי שריפה בה מעורבים חומרים נדיפים, נוזלים דליקים או חומר בעירה רב במקום אחד. מים לבדם לא מתאימים לשימוש במקרים אלו – כאן נכנסות מערכות קצף שביכולתן להשתלט על שריפה במהירות, ללא אדים רעילים ותוך שמירה על ציוד, חיי אדם ואיכות הסביבה. על מנת לתכנן מערכת כיבוי אש בקצף יש צורך במגוון רחב של מוצרי קצה החל ממכלי קצף ועד מפזרי קצף.

גאהט מייבאת את כל קשת מוצרי חברת KCA האיטלקית בהתאמה אישית לדרישות כל פרויקט וכל לקוח. חברת KCA היא בין היצרניות המובילות של מוצרי כיבוי אש לתעשייה, כל מוצריה מיוצרים תחת פיקוח קפדני במפעלי החברה, עוברים בקרת איכות מחמירה ועומדים בתקינה בינלאומית.

אנו מספקים מגוון גדול של אביזרי קצה למערכות כיבוי אש בהתאמה אישית לדרישות הלקוח:

  • מערכות קצף להתפשטות נמוכה, בינונית וגבוהה
  • מחוללי קצף רב נפחי בגדלים שונים
  • מפזר קצף UL/FM התפשטות נמוכה למעצרות
  • מפזר קצף UL התפשטות נמוכה למכלים
  • מכלי קצף FM אנכי ואופקי
  • מכלי קצף זוגיים
  • מכלי קצף זעירים בארונות מיוחדים
  • מכלי קצץ בלחץ על גגות מכלים

כל אביזרי הקצה שאנו מציעים נבחרים עלי ידי צוות מקצועי ומנוסה, מיוצרים על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר בתעשייה, עומדים בתקינה בינלאומית, אמריקאית, אירופאית וישראלית כולל NFPA ,UL/FM ,CE, ASME, ISO. כמו כן, המערכות תואמות לשימוש עם תרכיזי קצף תוצרת חברת Fomtec  אותה גאהט מייצגת בישראל באופן בלעדי. בהיותנו החוליה המקשרת בין שתי יצרניות מובילות בתחום מוצרי כיבוי האש אנו יכולים להציע ללקוחותינו זמני אספקה קצרים ומחירים תחרותיים במיוחד. הצוות המקצועי שלנו מתאים מוצרי קצה לספציפיקציות כל פרויקט ודרישות כל לקוח באופן אישי. אנו בגאהט עומדים מאחורי מוצרינו ומציעים התקנה, שירות ואחריות לכל מוצר שנרכש דרכנו.