כבאיות עירוניות

שריפה המשתוללת בסביבה עירונית עשויה לגרום לנזק רב לרכוש אך יותר מכך, לסכן חיי אדם. תגובה מהירה ואפקטיבית של שירותי הכבאות וההצלה יכולה למנוע התפשטות דליקה מדירה אחת לאחרת, ממבנה אחד למשנהו ולהיות ההבדל בין אסון עירוני מורכב לבין תקרית אש קלה. גאהט מספקת כבאיות עירוניות לשירותי הכיבוי וההצלה בישראל מצפון הארץ ועד דרומה.

כבאיות עירוניות מבית חברת ROSENBAUER

חברת ROSENBAUER מציגה מגוון רחב של כבאיות עירוניות בשלל משקלים ותצורות ייחודיות, שמסוגלות להתמודד עם כל אירוע בסטנדרטים הגבוהים והייחודים שרק חברת ROSENBAUER יודעת לייצר. בין הכבאיות השונות קיימות כבאיות ייחודיות לחילוץ והצלה, כבאיות היברידיות שפותחו באופן ייחודי ובלעדי בעולם לחברת ROSENBAUER.

חברת ROSENBAUER מציעה ארבע סדרות שונות של כבאיות עירוניות הניתנות להתאמה לצרכי הלקוח. הדגמים משמשים כתבנית בסיס עליה מולבשים אביזרי כיבוי אש, תאים לציוד, זרנוקים, סולמות, התאמה של קבינת הנהג ופרמטרים רבים נוספים כדי לתכנן ולייצר את הכבאית העירונית המתאימה ביותר לדרישות הפרויקט הספציפי.

  • סדרת RT – כבאית עירונית בהנעה חשמלית המסוגלת לפעול גם על דיזל בעת הצורך. הכבאית קומפקטית במיוחד, יכולה לספק הן מים והן קצף כיבוי אש בלחצים משתנים ומתאימה במיוחד ללוחמת אש בשטחים עירוניים.
  • סדרת ET – כבאית טנקר עם קיבולת נשיאת מים של 1000 עד 5500 ליטרים, ניתנת להרכבה על שלדה של מגוון יצרנים כולל מרצדס, מאן, וולו וסקאניה.
  • סדרת AT – כבאית עירונית בעיצוב מסורתי לצד שיפורים טכנולוגיים מתקדמים.
  • סדרת MT – כבאיות עם מכל מים גדול במיוחד המתאימות לכיבוי אש באזורים בהם אין גישה למערכת המים העירונית (שטחים מיוערים למשל), עבור שטחים מוניציפליים מוכי אסון ובכל מקום בו ישנו חשש כי שריפה עלולה לגרום לשיבושים באספקת המים למערכת כיבוי האש.
  • סדרת CT – כבאית עירונית קומפקטית במיוחד הכוללת מערכת כיבוי אש מתקדמת בעלת זרנוקי מים חזקים במיוחד. בדגם זה הושקעה מחשבה מרובה על לוחמת אש בטחים עירוניים צפופים, אזורים בהם רכב כיבוי אש גדול במיוחד אינו יכול להגיע ושריפות ביתיות הדורשות כניסה של ציוד כיבוי אש לסמטאות, בתוואי עירוני מורכב וצפוף.

גאהט גאה לייצג את חברת ROSENBAUER בישראל ולהציע את מגוון הכבאיות העירוניות שלה, בהתאמה מקצועית ואישית לצרכי כל פרויקט. הצוות המקצועי שלנו מלווה את לקוחותינו בבחירת הדגם הנכון בהתאם לדרישות כיבוי האש, תנאי השטח ותקנות רלוונטיות. כל הרכבים מגיעים לצד הדרכה מפורטת ועם אחריות מלאה.