פלטפורמות כיבוי יערות מוטסות ומוסקות

מערכת LEO לוקחת את תחום כיבוי האש האווירי לרמה חדשה.

שריפות יער וחורש הן מהמאתגרות ביותר לכיבוי הן בשל תנאי שטח מורכבים והן בשל היכולת של שריפה מסוג זה לכלות שטחים נרחבים במהירות גדולה. כדי למזער את הנזק ולעצור את האש המשתוללת לוחמי האש נעזרים בפלטפורמות כיבוי יער מוטסות ומוסקות היכולות להסלין כמויות גדולות של מים מן האוויר. גאהט מביאה לישראל את המערכות המתקדמות ביותר בתחום זה מבית חברת VALLFIREST הספרדית.

מערכת LEO לוקחת את תחום כיבוי האש האווירי לרמה חדשה

מערכת LEO הינה מערכת כיבוי אש מוסקת ויחידה מסוגה בעולם, המסוגלת להסלין מים ותרכיז קצף לקרקע באופן ממוקד ומדויק. מערכת ה-LEO נוחה לתפעול ולבקרה על ידי טייס המסוק, שיכול לעבור מהסלנת מים בלבד להסלנה עם קצף כרצונו, ולשלוט בלחץ וספיקה בלחיצת כפתור. למערכת ה-LEO יכולת מילוי מהיר בטבילה, שמגיעה עד 700 ליטרים ב-4 שניות.

יתרונות מערכת LEO

  • תואמת קצף כיבוי class A
  • פיזור מים/חומר כיבוי אחיד לתוואי מוגדר
  • אינה מהווה מפגע בטיחותי לצוותי כיבוי אש בקרקע
  • מספר אפשרויות למילוי המכל
  • נשלטת במלואה על ידי הטייס ללא צורך בשילוב שליטה מן הקרקע
  • מילוי המכל ממאגר מים על ידי טבילה, 700 ליטרים בפחות מ-4 שניות

מכלי מים נישאים וניידים ייעודיים לשריפות יער

 עשויים מחומר פולימרי הניתן לקיפול מהיר, ומיועדים לפתיחה ומילוי מהירים. מגיעים בשלושה דגמים: דגם מתקפל, דגם בנוי  ודגם FOLD DOWN.

דגם מתקפל – 3000 עד 12,000 ליטרים, מערכת ייצוב ללא תומכות קשיחות המאפשרת קיפול מלא של המכל, מיוצב על ידי טבעת צפה בטכנולוגיה ייחודית, עמיד לחום וקור. ניתן לרכוש דגם מתקפל עם צוואר וברז.

דגם בנוי – מכל מים בקיבולת של עד 30,000 ליטרים, בנוי עם תומכות וכולל כיסוי עליון, צבע סטנדרטי אדום-לבן.

דגם מתקפל – ססיטרנה למילוי מים בעלת קיבולת של עד 10,000 ליטרים, גמישה. כל מכל מגיע עם ערכת תיקון.

גאהט מייצגת את חברת VALLFIREST הספרדית בישראל ומציעה מגוון  פלטפורמות כיבוי יערות מוטסות ומוסקות

אנו בגאהט מאמינים שכדי לספק את השירות והמוצרים הטובים ביותר ללקוחותינו אנחנו צריכים לשתף פעולה עם החברות הטובות ביותר בתחום כיבוי האש וההצלה. חברת VALLFIREST היא מפתחת, יצרנית ומשווקת של פתרונות טכנולוגיים ייחודיים בתחום כיבוי שריפות היער והחורש. לחברה מספר מוצרים פרי פיתוחה שלא ניתן למצוא במקומות אחרים. בין אלו נכללים פלטפורמת LEO ומכלים ניידים ונייחים לשימוש צוותי לוחמת אש ביערות. גאהט מבינה לישראל את כל מגוון המוצרים של החברה ומציעה שירות מקצה לקתה החל משלב בחירת המוצר הנכון לכל צוות לוחמת אש ועד לשלב הרכישה והדרכה לשימוש במוצר. אנו מציעים גם שירות תיקונים ואחריות מלאה. שיתוף הפעולה ארוך השנים עם VALLFIREST מאפשר לנו להציע את כל קשת המוצרים של החברה המחירים תחרותיים וזמני אספקה קצרים במיוחד לרווחת לקוחותינו.

מכלי מים נישאים וניידים ייעודיים לשריפות יער. עשויים מחומר פולימרי הניתן לקיפול מהיר, ומיועדים לפתיחה ומילוי מהירים. מגיעים בשלושה דגמים: דגם מתקפל, דגם בנוי  ודגם FOLD DOWN.