כלי עבודה ידניים ורובוטים ללוחם אש יערות

אש הפורצת בשטח מיוער מחייבת מאמצי כיבוי אש מקצועיים וייעודיים. על מנת לאפשר ללוחמי האש לעשות את עבודתם נאמנה הם חייבים להיות מצוידים בכלי העבודה הטובים ביותר והמתקדמים ביותר החל מציוד אישי קל כגון גרזנים ועד לרובוטים בטכנולוגיה מתקדמת.

כלי עבודה ידניים ללוחמת אש בשטחים מיוערים וחורש

אנו מייבאים ומשווקים כלי עבודה ידניים מגוונים מבית חברת VELLFIREST הספרדית. גאהט מציעה את כל מוצרי החברה החל ממוצרי בסיס כגון גרזנים ועד לכלים ייחודיים בפיתוח מתקדם. כל הכלים מתאפיינים בעיצוב ארגומטרי לנוחות וקלות שימוש, בעלי משקל קטן לנשיאה קלה ומיוצרים מן החומרים האיכותיים והעמידים ביותר.

  • מפוח גב ECHO PB 8010 HB Backpack blower – שוקל 11.1 קילוגרמים בלבד, מכל דלק 2.48 ליטרים, פעולה שקטה.
  • Gorgui – כלים רב תכליתיים בעלי ראש מודולרי וידית אחיזה. עשויים סגסוגת אלומיניום וטיטניום, בעלי משקל קל במיוחד של עד 3 קילוגרמים בלבד. החברה מציעה מספר דגמים שונים החל מדגם בסיסי ועד לדגמים מתקדמים. ניתן לרכוש חלקי חילוף.
  • מגרפה McLeod – מגרפות סטנדרטיות ומגרפות בשילוב את חפירה.
  • גרזנים Pulaski – גרזנים עמידים במיוחד, קלי משקל, ראש מתכת עשוי סגסוגת ייחודית שאינה מתכווצת ומתרחבת בחשיפה לחום או לחות.
  • להביור – סדרת להביורים ליצירת חומות אש, מכל של 1 ליטר, משקל של כ-5 קילוגרמים בלבד.
  • מסוריות, גרזנים קטנים, כלי חיתוך מגוונים, אתי חפירה ומגרפות.
  • חלקי חילוף.

DRONSTER  – רובוטים לפתיחת צירים והפיכת אדמה

DRONSTER  הוא רובוט חירום ייחודי בשליטה מרחוק. הרובוט מתוכנן לפעול בשריפות יער וחורש, בשריפות במבנים במבצעי חילוץ. מיועד לפתיחת צירים וחיתוך עצים וכדומה. הודות לממדיו הקטנים ולשימוש במנגנון זחל במקום בגלגלים, ל-DRONSTER יכולת עבירות גבוהה בשטח המאפשרת לו להגיע כמעט לכל מקום ביעילות ובמהירות תוך פגיעה מינימלית בטבע. בנוסף, ממדיו הקטנים ומשקלו הקל של ה-DRONSTER הופכים אותו לנוח לנשיאה ולניוד על גבי רכב קל, רכב מסחרי ובאופן מוסק ללא צורך בהתאמה מיוחדת. ה-DRONSTER נשלט מרחוק על ידי מפעיל בשטח, ויכול לפעול בטווח של עד 25 מטרים מן המפעיל, ובמהירות של עד 5 קמ"ש.

גאהט מציעה את כל כלי העבודה והציוד הנדרש ללוחמת אש יערות וחורש

אנו בגאהט מאמינים בשירות מלא וכולל ושואפים להיות המקור השלם ביותר לכל צרכי צוותי לוחמת האש בישראל. מתוך אמונה זו אנו יוצרים שיתופי פעולה עם מגוון גדול של חברות בינלאומיות בתחום כיבוי האש והחילוץ וההצלה ומציעים ללקוחותינו את כל המוצרים הדרושים להצטיידות של צוותי החירום. אחד משיתופי הפעולה ארוכי השנים ביותר הוא עם חברת VELLFIREST הספרדית החולקת עמנו את אותם ערכי המצוינות  – אמינות, איכות, אחריות מלאה וחדשנות. גאהט גאה להציע את כל קשת מוצרי החברה תוך שמירה על מחירים תחרותיים וזמני אספקה קצרים.