יחידות כיבוי (סקידים)

כיבוי יער וחורש מציב אתגרים רבים בפני כוחות כיבוי האש וההצלה. פעמים רבות, לוחמי אש ומתנדבים חייבים להגיב במהירות, ביעילות ותוך פעולה בתנאי מזג אוויר קשים על מנת להשתלט על שריפה בשטח פתוח או מיוער. שריפות אלו נפוצות בקיץ, בשל תנאי מזג האוויר הן עשויות להשתולל ולהגיע לממדי ענק ללא התערבות כוחות הכיבוי. לא אחת, מדובר על מאמצי כיבוי נרחבים ולא פשוטים. זמן תגובה מהיר, היכולת להגיע לדליקה בשלב ההתחלתי שלה חיונית כדי למנוע נזק נרחב לסביבה, לתשתיות, לרכוש וסכנה לחיי אדם. יחידות כיבוי אש ניידות הניתנות להרכבה על גבי כל רכב 4X4 מאפשרות להגיע לשריפת יער וחורש מיד עם תחילתה. הן אינן דורשות חיבור למערכת מים עירונית, יכולות לשאת הן מין והן חומרי כיבוי ומהוות את קו ההגנה הראשון מפני שריפות בשטחים פתוחים, מיוערים, שמורות טבע וחורש.

גאהט מציעה יחידות כיבוי עצמאיות (סקידים) מתקדמים עם יכולות ביצוע מרשימות המתאימות לשימוש במגוון תנאים טופוגרפיים. יחידות כיבוי האש עצמאיות ומונעות בנזין, הכוללות מכל מים בגדלים שונים למגוון תגובות ולמגוון מתארים לשימושים שונים כגון: דליקות יער, חורש, קוצים, שטח פתוח, ואפילו לחללים סגורים.

יחידות כיבוי (סקידים) – מפרט טכני

היחידות מגיעות כסט מושלם, הכולל מנוע בנזין ומשאבה, מכל מים אופקי או אנכי מנירוסטה/חומר מרוכב להקטנת המשקל, גלגלון עם צינור מיוחד ועמיד באורכים שונים, מזנק ייחודי להסלנה ישירה, ערפל מים והסלנה מבוקרת, מכל לתרכיז קצף, וארגז כלים ייעודי לסוג הייעוד המבוקש.

  • קומפקטית וקלת משקל.
  • קלה מאוד להפעלה ולתחזוקה.
  • המשאבות מספקות מגוון לחצים וספיקות – לחץ נמוך עד 40 באר, לחץ בינוני עד 100 באר ולחץ גבוה עד 300 באר.
  • ספיקה של 21 ליטר לדקה ועד ספיקה גבוהה של 82 ליטר לדקה הכול על פי אופי השימוש והמתאר.
  • מותאם להתקנה מהירה וקלה על גבי כל סוגי רכבי השטח והטרקטורונים ובהתאמה לסוג הטרקטורון.
  • בהתאמה אישית ובאיכות שאינה מתפשרת.
  • מתוצרת חברת VALLFIREST הספרדית.

HELISKID יחידות כיבוי – מפרט טכני

מערכת HELISKID היא יחידת כיבוי ייחודית מיועדת לביצוע פעולות כיבוי הדורשות קווי מים בשטחים בעלי נגישות נמוכה.

  • המערכת ניתנת לשינוע יעיל ומהיר ביבשה על גבי רכבים קלים, ובאוויר בשינוע מוסק.
  • המערכת פשוטה להתקנה ולתפעול בשטח.
  • כוללת מכל קנבס מתקפל בנפח 3 קוב המספק קיבולת מים גדולה פי 6 מיחידת סקיד ממוצעת.

גאהט מציעה יחידות כיבוי בטכנולוגיה ייחודית ל-  VALLFIREST הספרדית

חברת VALLFIREST היא לא רק משווקת של מוצרי כיבוי אש, חילוץ והצלה – היא בין חברות הפיתוח המובילות בעולם בתחום. מהקמתה בשנת 2007, החברה מפתחת פתרונות כיבוי אש והצלה חדשניים בטכנולוגיות מתקדמות. גאהט גאה לייצג את מוצרי החברה בישראל – בין החברות הבודדות המציעות חבילת מוצרים שלמה לכיבוי אש והצלה. שיתוף הפעולה בין גאהט ל-VALLFIREST מאפשר לנו לא רק גישה לטכנולוגיות ייחודיות אלא גם זמני אספקה קצרים במיוחד ומחירים תחרותיים. כל קשת המוצרים של החברה שאנו מייבאים לישראל עומדת בתקינה בינלאומית, סטנדרטי ייצור מחמירים ובדיקות שטח קפדניות. הצוות המקצועי של גאהט מלווה כל לקוח וכל פרויקט בבחירת יחידות הכיבוי הנכונות עבורו בהתאם לצרכי צוות הפעולה, התקציב העומד לרשות הפרויקט ותקינה רלוונטית. אנו מספקים את מוצרי חברת VALLFIREST הן לגופים גדולים במשק הישראלי והן למגזר המסחרי והפרטי כנדרש. אנו עומדים מאחורי כל מוצר המשווק על ידנו ומציעים שירות תחזוקה וחלפים, הדרכה מלאה בשימוש ואחריות מלאה.

סקידים

יחידות כיבוי אש עצמאיות מונעות בנזין, הכוללות מכל מים בגדלים שונים למגוון תגובות ולמגוון מתארים לשימושים שונים כגון: דליקות יער, חורש, קוצים, שטח פתוח, וכמובן לחללים סגורים.

היחידות מגיעות כסט מושלם, הכולל מנוע בנזין ומשאבה, מכל מים אופקי או אנכי מנירוסטה/חומר מרוכב להקטנת המשקל, גלגלון עם צינור מיוחד ועמיד באורכים שונים, מזנק ייחודי להסלנה ישירה, ערפל מים והסלנה מבוקרת, מכל לתרכיז קצף, וארגז כלים ייעודי לסוג הייעוד המבוקש. הכול כיחידה קומפקטית וקטנת משקל. קלה מאוד להפעלה ולתחזוקה. המשאבות מספקות מגוון לחצים וספיקות – לחץ נמוך עד 40 באר, לחץ בינוני עד 100 באר ולחץ גבוה עד 300 באר. ספיקה של 21 ליטר לדקה ועד ספיקה גבוהה של 82 ליטר לדקה, הכול על פי אופי השימוש והמתאר. מותאם להתקנה מהירה וקלה על גבי כל סוגי רכבי השטח והטרקטורונים. בהתאמה אישית ובאיכות שאינה מתפשרת. מתוצרת חברת VALLFIREST הספרדית.